Start Polnisch
Bücher
Polnisch / Polska PDF Drucken E-Mail

Anastazja tom I - Władimir Megrepolnisch-band-1.gif

"Anastazja", jest to pierwsza książka z serii "Dzwoniące Cedry Rosji", opowiada o tym, jaka przygoda spotkała Władimira Megre podczas jego podróży handlowej w 1995 roku po rzece Ob, po tajdze Syberyjskiej, gdzie spotkał się z fenomenalnym zjawiskiem, jak dzwoniące drzewa cedrowe.
Spędził on trzy dni z kobietą o imieniu Anastazja, która, opowiedziała mu prawdę o wychowywaniu dzieci, seksualności ludzkiej, jego zachowaniach, religii i wielu innych rzeczach istotnych dla życia ludzkości.
 


polnisch-band-2.gifAnastazja tom II - Dzwoniące Cedry

"Dzwoniące cedry" jest to druga książka Władimira Megre z serii "Dzwoniące Cedry Rosji".
Opowiada fascynująca historie o tym, co spotkało Władimira po spotkaniu się z Anastazją i jego powrocie do Moskwy.
Wyjaśnia w niej pochodzenie niezwykłych zdolności Anastazji, przytacza opowieści jej dziadka o filozofii życia, technologii produkcji oleju cedrowego i o jego nadzwyczajnych właściwościach uzdrawiających.

 


polnisch-band-3.gif

Anastazja tom III - Przestrzeń miłości

"Przestrzeń miłości" - trzecia część książek z serii "Dzwoniące Cedry Rosji".
W jej treści zawarta jest kolejna  odsłona prawd znanych od zarania dziejów, lecz zapomnianych toku ewolucji świata.
W czasie jej lektury dowiemy się m.in. czym tak naprawdę jest piekło, o roli ojca, o wizji prawdziwego szczęścia, o tym, co mamy robić, aby miłość nie opuszczała nasze rodziny i o wielu innych takich prostych radach o Najwyższej Prawdzie.

 


polnisch-band-4.gifAnastazja tom IV - Stworzenie

Opowiem Ci o stworzeniu świata, a wtedy każdy sam w sobie, odkryje odpowiedź na swoje pytania. Posłuchaj i duszą zrozumieć spróbuj dążenia Boskiego Marzenia..."
Czy w książkach, które docierały do nas po przez wieki istnieje bardziej żywy obraz Boga, niż w tej książce? - tego dowiecie się Drodzy Czytelnicy!

 

 

 


polnisch-band-5.gifAnastazja tom V - Kim jesteśmy?
"Kim my jesteśmy ? Czy naprawdę tymi co nam wmówiono?
Ci, którzy potrafią zrozumieć swoje przeznaczenie i sedno nieskończoności, będą żyli szczęśliwie, wiecznie się wcielając, oni bowiem swymi myślami sami wytworzą swoją szczęśliwą nieskończoność.
Aż dech zapiera od tej myśli: czyżby na progu nowego tysiąclecia jasnym płomieniem zapłonęła wielka idea, która zrodzi wspaniałą zorzę w życiu Słowian?


  


Anastazja tom VI - Księga Rodupolnisch-band-6_1.jpg

Szósta część serii "Dzwoniące cedry Rosji" Anastazji p.t. Księga Rodu.
Nie minie wiele czasu, a miliony ojców i matek w różnych zakątkach Ziemi zaczną własnymi rękoma pisać Księgę Rodu, wypełniając stronę po stronie.
Ksiąg tych będzie całe mnóstwo, a w każdej prawda dla własnych dzieci z serca płynąca. Nie będzie w nich miejsca dla obłudy, przed nimi upadną historyczne przekłamania.

 
 


polnisch_band_7.jpgAnastazja tom VII - Energia Życia

Życie człowieka ! Od czego lub od kogo ono zależy ? Dlaczego jedni stają się imperatorami, dowódcami, drudzy zbierają resztki z odpadków ?
Istnieje pogląd, że każdemu już od narodzenia przeznaczony jest jego los. Jest i drugi pogląd: człowiek samowystarczające stworzenie, w którym zawarte są wszystkie energie wszechświata. Ale jest w człowieku  jedna energia, przynależna tylko jemu. Ona się nazywa „energią życia”.

 

 


polnisch_band_8.jpgAnastazja tom VIII - Nowa Cywilizacja

Wósmej książce „Nowa cywilizacja” - jak i w wielu poprzednich - autor przekazuje nam, słowami  Anastazji,  jej dziadka oraz młodego Wołodi, jak odwrócić ten stan rzeczy, o którym mowa w tomie siódmym i poprzednich. Wołodia pokazuje jcu  swoje kontakty z przyrodą, zwierzętami, jak odciążyć ludzi mieszkających  w rodowych siedliskach, od ich codziennej pracy, aby mieli czas rozmyślać.
I to jest możliwe, powiada, jeśli  poznać zamysł Boga naszego stwórcy, a jest to najważniejszą nauka i to ją koniecznie trzeba poznawać, aby dochodzić do mądrości.

 
 


polnisch_band_8_2.jpgAnastazja tom VIII - część 2 Nowa Cywilizacja

Rytuały Miłości - czyli Nowa Cywilizacja cz. 2 to najnowszym już 9 tom z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" Wł. Megre. Miłość - istota kosmiczna.
Człowiek pojawił się na drodze jakoś znienacka. Stał prawie na środku pasa jezdnego, odwrócony plecami do zbliżającego się dżipa. Od razu zacząłem hamować, żeby ostrożnie wyminąć dziwnego, siwowłosego człowieka.
Kiedy pozostało mi do niego najwyżej dziesięć metrów, staruszek powoli odwrócił się w moim kierunku i wtedy odruchowo znów wdusiłem pedał hamulca.

 


 

Quelle: http://anastazja.com.pl

Kontakt:
Anna Kreuschner
Ul. Lepkowicza 2,
64-030 Smigiel
Tel.: 0048-503 091425
Fax: 0048-503 091425
E-Mail: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

zum Seitenanfang pfeil-top.gif